image/svg+xml
image/svg+xml

Rosetta Stone Dil Eğitim Aracı

Üniversitemizde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler için: Rosetta Stone Dil Eğitim Programı üzerinden  Türkçe eğitimi verilecektir. 
Eğitime tüm öğrencilerimiz davetlidir.

 

Rosetta Stone Dil Eğitim Aracı

Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.

Diller: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (American), İngilizce (British), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika),

İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili, Yunanca.

Seminer sırasında Rosetta Stone mobil uygulamasını kullanıma hazır hale getireceğiz. Bu sebepten, lütfen mobil cihazlarınızı yanınızda bulundurunuz ve Rosetta Stone uygulamasını indirmiş olunuz.


Tarih: 19 Aralık 2019

Saat: 10:00

Yer: Ağdacı Kampüsü Konferans Salonu