image/svg+xml
image/svg+xml

Rosetta Stone ile Dil Eğitimi

Webinar: Rosetta Stone ile Dil Eğitiminizi Destekleyin!
Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone Library Solution, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile toplam 40.000’den fazla kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir.

Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

Rosetta Stone ile İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe de dahil olmak üzere 30 dil öğrenebilirsiniz.

Rosetta Stone’a bilgisayardan ve mobil uygulama üzerinden erişim ve önemli özelliklerine dair bilgi almak için webinara davetlisiniz.


Tarih: 3 Mart 2021, Çarşamba

Saat: 15:00 – 16:00

Webinar Bağlantı Adresi: https://ebsco-turkey.webex.com/join/uozkan    

Not: Webinar saatinden birkaç dakika önce bağlantı adresine tıkladıktan sonra isim ve e-posta bilgilerinizi girerek sunuma katılabilirsiniz. WebEx uygulaması üzerinden mobil cihazlarınızdan da webinarı dinleyebilirsiniz.

 

Webinar: Support Your Language Learning with Rosetta Stone! 

Rosetta Stone Library Solution, the world's most preferred online language training tool, has been serving more than 40,000 institutions for over 20 years with the proven Dynamic Immersion method. Preferred by millions of users around the world thanks to its award-winning interactive approach, it now offers access from anywhere and anytime. It can also be used with a mobile application. With Rosetta Stone, which teaches speaking, writing, reading and understanding skills in its natural flow, the need for memorization and translation is eliminated. Rosetta Stone allows you to study among 30 languages including Turkish, English, French, German, Spanish and Russian. 

You’re invited to webinar to learn how to access and use it via your computer and mobile devices.


Date: 3 March 2021, Wednesday

Time: 15:00 – 16:00

Join Webinar: https://ebsco-turkey.webex.com/join/uozkan    

Note: You can attend training by clicking the link above a few minutes before the webinar time, and then entering your name and e-mail information. You can also listen to the webinar from your mobile devices via WebEx application.