image/svg+xml
image/svg+xml

Deneme Veritabanları

DİKKAT ! Tüm veritabanlarımıza kampüs dışından erişebilmek için: http://ekutuphane.bartin.edu.tr/bartin linkini tıklayın ve açılan sayfada hesabınız varsa "GİRİŞ" butonuna basınız, yoksa "YENİ BİR HESAP OLUŞTUR" butonuna basarak formu doldurunuz.
e-posta adresinizin …@bartin.edu.tr" uzantılı olması zorunludur.

ProQuest Publicly Available Content Veritabanı Deneme Erişimi

31 Aralık 2022  tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Diğer veritabanlarını ve koleksiyonlarını tamamlamak üzere tasarlanan bu multidisipliner veritabanı, tümü açık erişim veya lisanssız olan bir dizi farklı kaynaktan halka açık içerik için tam metne bağlantılar sunar. ArXiv gibi ana konu depolarından ve ayrıca açık erişim dergilerinden gelen içeriği içerir. İçerik, dergi makaleleri, ön baskılar, kitaplar, konferans raporları ve raporları içerir.


Kampüs içi erişim                     Kampüs Dışı Erişim                   Kampüs Dışı Erişim İçin KılavuzdMags Veritabanı Deneme Erişimi

31 Ekim 2021  tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

400 adetten fazla derginin 11000’i aşkın sayısına https://dmags.net/ web sitesinden ya da iOS, Android platformlarından indireceğiniz dMags uygulaması üzerinden arşiv sayıları dahil tüm yayınlara erişim imkanı sunmaktadır.

Kullanıcılarınız dMags ile National Geographic, Popular Science, Chip, Fortune, LeMan, Capital, Atlas gibi bir çok dergiyi internet tarayıcıları üzerinden okuyabilmediktedirler.


Kampüs içi erişim                     Kampüs Dışı Erişim                   Kampüs Dışı Erişim İçin Kılavuz