image/svg+xml
image/svg+xml

Deneme Veritabanları

DİKKAT ! Tüm veritabanlarımıza kampüs dışından erişebilmek için: http://katalog.bartin.edu.tr/vetisbt/ linkini tıklayın ve açılan sayfada hesabınız varsa "GİRİŞ" butonuna basınız, yoksa "YENİ BİR HESAP OLUŞTUR" butonuna basarak formu doldurunuz.
e-posta adresi olarak personel için "…@bartin.edu.tr" öğrenci için "...@ogrenci.bartin.edu.tr" uzantılı olması zorunludur.


Nursing Core Collection veritabanı
Hemşirelik mesleki eğitim videoları içeren Nursing Core Collection veritabanı 25 Şubat 2023 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. 

ERİŞİM LINKİ: https://fod.infobase.com/PortalPlayLists.aspx?wid=276386&level=Subject&sid=1587

Not: Kurum dışından erişmek için kullanıcı adı ve şifre gereklidir. Kütüphanemiz personelinden bilgi alabilirsiniz

NURSING VİDEO VERİTABANI
Bu koleksiyon, yalnızca hemşirelik öğrencilerinin çalışmalarında başarılı olmalarına ve lisans sınavlarını geçmelerine yardımcı olmak için değil, aynı zamanda onları giderek daha karmaşık hale gelen sağlık sistemindeki uzun vadeli iş başarısına hazırlamak için tasarlanmıştır.
Medcom-Trainex, Elsevier, Cengage Learning/Concept Media, Classroom Productions, Inc., NEVCO, Wolters Kluwer Health, Institute for Professional Care Education/Medfecta, PESI, Inc. ve diğerleri gibi güvenilir üreticilerin ürünlerini içerir.