Vidobu Online Video Eğitim Deneme Erişimi

Kişisel Gelişim, Mesleki Gelişim, Bilişim Teknolojileri, Fotoğrafçılık, İngilizce, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Programlama, 3D Animasyon ve Video Düzenleme kategorilerinde; video anlatımlarıyla uzmanlardan eğitim alarak, kendinize yeni bir şeyler katabileceğiniz “Vidobu Online Video Eğitim” veri tabanı 24 KASIM 2018 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Kendinizi geliştirmek istediğiniz konuyu, uzman eğitmenler tarafından hazırlanan video eğitimler ile öğrenebilirsiniz. 10.056'nın üzerinde videoya erişebilirsiniz.  

Videolarda kaldığınız yerleri kişisel olarak takip etmek için hesap oluşturabilirsiniz. Daha önceki deneme erişimlerinden dolayı hesap oluşturdu iseniz, aynı hesap bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.

İlk aşamada sistem her giren kişiyi “misafir” olarak tanımlayacak ve erişime izin verecektir. Ancak kişiler isterse ilk videodan sonra çıkan yönlendirme ile üye girişi oluşturabilir. Üye girişi oluşturmak sadece, videolarda kaldıkları yerleri kişisel olarak takip etmek gibi işlemlerde ve sizlere daha ayrıntılı istatistik verilebilmesinde avantaj sağlayacaktır. Diğer yandan kişiler üye girişi yapmamayı  tercih edebilir ve tüm videolara yine “misafir” kodu ile sınırsız erişebilirsiniz.

Diğer yandan  Off Campus özelliği ile kampüs alanı dışından da üniversite mailleri aracılığı ile Videolara erişim sağlanmaktadır.

Erişim Adresi: www.vidobu.com

 

Vidobu'nun önemli özellikleri:

·         7/24 izle. Öğren. : İstediğin zaman, istediğin yerden izleyebilirsin. 

·         Sertifika: Tamamladığın eğitimlere ait alacağın katılım sertifikası ile eğitimlerini belgele.

·         Uzman Eğitmenler: Sektörden özenle seçilen alanında uzman eğitmenlerle en iyi içeriği izle.

·         Sürekli Güncel: Bilişim dünyasının hızına ayak uydurabilmen için, sürekli güncellenen içerikler.

·         Kontrol Paneli: Sisteme giriş yaptıktan sonra; en son izlediğin eğitimler, kazandığın sertifikalar gibi bilgilere kolay erişim.

·         Tüm Platformlardan Erişim: Hem bilgisayarından, hem de tablet ve mobil cihazlarından izle.

·         HD Kalitesinde: Tüm videoları HD kalitesinde izle. Eğitimlerdeki en ince ayrıntıları bile kaçırma.

·         Örnek Dosyalar: İzlediğin videolarda anlatılan örnekleri bilgisayarına indirip birebir çalış.

·         Her Seviyede Eğitimler: Yeni başlayanlardan, profesyonel düzeyde kullanıcılara kadar herkese hitap eden geniş eğitim içeriği.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı: 121 || Toplam Ziyaretçi Sayısı: 70941

Telefon: 0 (378) 223 52 93/96 Fax:0 (378) 223 52 90 Eposta:kutuphane@bartin.edu.tr

Copyright 2017 Bartın Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı